Služby pre obchodné reťazce

O NÁS Stravovacie zariadenia Obce a mestá Výrobné a potravinové závody Obchodné reťazce Štátna sféra Čo robíme Anicka

Potravinový odpad

Na celom Slovensku zabezpečujeme pravidelný zber a likvidáciu potravinového odpadu ako sú napríklad potraviny po záruke/dátume spotreby, ovocie a zelenina, pečivo a iné. Likvidáciu tohto druhu odpadu zabezpečujeme na požiadanie aj s obalmi (zabalené produkty vo fóliách, skle, plechovkách, sáčkoch a pod.).

Disponujeme modernou triediacou linkou na efektívne rozdeľovanie bioodpadu od obalov z balených produktov ako sú salámy, jogurty, potraviny v sáčkoch, nápoje a podobne. Následne tieto obaly a iný materiál z výrobkov vytriedime a dáme na recykláciu.

Celý systém zberu je postavený na základe rámcových zmlúv, ktoré spĺňajú všetky náležitosti platnej odpadovej legislatívy. Navyše pre obchodné reťazce sme nastavili dlhšiu dobu splatnosti, a to v lehote 30 dní, prípadne podľa dohody.

O NÁS Stravovaciezariadenia Obce a mestá Výrobnéa potravinové závody Obchodnéreťazce Štátnasféra Čo robíme Anicka

Paletový, kontajnerový
a kamiónový vývoz

Pre našich zákazníkov sú k dispozícii rôzne typy nádob v objeme od 60 do 240 litrov. Pri veľkých množstvách zabezpečíme paletový, kontajnerový a kamiónový vývoz v objeme od 5 do 30 m3. V prípade mimoriadnych situácií ponúkame špeciálnu službu v podobe mimoriadnych vývozov v kamiónových množstvách.

O NÁS Stravovacie zariadenia Obce a mestá Výrobné a potravinové závody Obchodné reťazce Štátna sféra Čo robíme Anicka

Obráťte sa na nás

Hľadáte firmu, ktorá je certifikovaná, flexibilná, spoľahlivá, poistená voči environmentálnym škodám a zabezpečí Vám bezproblémový vývoz a likvidáciu potravinového odpadu aj v mimoriadnych situáciách? Využite naše služby zberu a likvidácie odpadu, radi Vám s tým pomôžeme.

Kontaktný formulár

Ochrana súkromia

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka ním presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies