Zelený odpad

O NÁS Stravovaciezariadenia Obce a mestá Výrobnéa potravinové závody Obchodnéreťazce Štátnasféra Čo robíme Anicka Kuchynskyodpad Informačnákampaň

Konárovina

Zabezpečujeme vývoz a správnu likvidáciu konároviny a orezov stromov, kríkov a podobne. Disponujeme kontajnermi, ktoré zelený odpad vyvezú, podrvia a energeticky spracujú. Túto službu ponúkame obciam, mestám a rôznym firmám, ktoré potrebujú vyviesť a zlikvidovať tento druh odpadu.

O NÁS Stravovacie zariadenia Obce a mestá Výrobné a potravinové závody Obchodné reťazce Štátna sféra Čo robíme Anicka Kuchynsky odpad Informačná kampaň

Tráva a lístie

Ponúkame vývoz a likvidáciu zeleného odpadu ako je tráva a lístie. Na zelený odpad sú k dispozícii rôzne objemy kontajnerov, ktoré sa vyvezú priamo do kompostárne na ekologickú likvidáciu.

V prípade akýchkoľvek otázok, záujmu a cenovej ponuky sa na nás obráťte na zákazníckej linke alebo kontaktnom formulári.

Kontaktný formulár

Ochrana súkromia

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka ním presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies