Služby pre štátnu sféru

O NÁS Stravovacie zariadenia Obce a mestá Výrobné a potravinové závody Obchodné reťazce Štátna sféra Čo robíme Anicka

Transparentnosť a skúsenosti

Sme firma s vyše 10-ročnými skúsenosťami, ktorá má pevné základy v oblasti zberu a likvidácie biologicky rozložiteľných odpadov. Pomáhame nielen svojimi službami, ale záleží nám aj na správnych a funkčných podmienkach spolupráce. Preto sa na nás môžete obrátiť v oblasti bezplatného poradenstva, kde Vám pomôžeme pri nastavení transparentného verejného obstarávania. Keďže sa zaoberáme aj marketingovou podporou a osvetou pre obyvateľov, vieme aké dôležité sú jasné a hodnotné informácie vyplývajúce z praxe.

O NÁS Stravovacie zariadenia Obce a mestá Výrobné a potravinové závody Obchodné reťazce Štátna sféra Čo robíme Anicka

Kuchynský a
potravinový odpad

Zber je zabezpečený na základe rámcových zmlúv, ktoré spĺňajú všetky náležitosti platnej odpadovej legislatívy. Pravidelný vývoz odpadu prebieha podľa stanovenej frekvencie vývozu. Na zber biologicky rozložiteľného odpadu poskytujeme vlastné, čisté, dezinfikované a označené zberné nádoby zodpovedajúce platným právnym predpisom.

Pri každej návšteve spojenej s odvozom odpadu dostáva každý producent odpadu zberný list, teda doklad o odbere odpadu. Údaje zo zberného listu sú automaticky na mieste zberu kuchynského odpadu nahrávané do interného online systému firmy.

Poskytujeme zber a likvidáciu nielen kuchynského odpadu, ale aj potravinových výrobkov, ktoré podliehajú dátumu spotreby a nestihli sa spotrebovať.

O NÁS Stravovaciezariadenia

Použité jedlé oleje a tuky

Zber použitých olejov a tukov funguje na rovnakom princípe ako zber kuchynského odpadu. Avšak svojim zákazníkom ponúkame výhodnú kompenzáciu za odovzdané použité oleje a tuky. A to buď formou finančného výkupu alebo zaujímavými produktami z nášho katalógu odmien. Podľa počtu nazbieraných bodov je možné si vybrať akýkoľvek produkt prezentovaný v online katalógu na katalog.espik.sk.

O NÁS Stravovacie zariadenia Obce a mestá Výrobné a potravinové závody

Čistenie lapačov tukov

Svoje služby sme rozšírili aj o možnosť čistenia lapača tukov z prevádzok, ale aj čistenie septikov, kanalizácie a podobne. V spolupráci s naším partnerom tak predstavujeme najmodernejšiu novinku v Európe v oblasti likvidácie odpadov. Viac informácií sa dočítate na www.espik.sk/lapac-tuku.

O NÁS Stravovaciezariadenia

Evidencia odpadov

Úspešne sa nám podarilo aplikovať systémové riešenia a prevziať vedenie evidencie odpadov za našich zákazníkov. Vďaka evidencii odpadov nemusia riešiť zdĺhavú administratívu a môžu sa venovať čomukoľvek inému.

Kontaktný formulár

Ochrana súkromia

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka ním presnejšie analyzujeme návštevnosť a prispôsobujeme používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Vlastné nastavenie cookies